Spam

Zapraszam do zostawiania reklam swoich blogów/stron internetowych/kanałów na YT/czego dusza zapragnie ;) Jeśli jednak nie znajdziesz kategorii swojego bloga na poniższej liście, to lepiej się nie fatyguj:
Czego nie przeczytam:
- blogów +18,
- blogów o tematyce yaoi/yuri,
- raczej nie przeczytam blogów historycznych,
- kryminałów,
- horrorów,
- obyczaj (chyba że opowiadanie jest naprawdę ciekawe),
- postapo,
- fanfiction: Harry Potter, Dary Anioła, postaci publiczne (Justin Bieber itp.), gier komputerowych, seriali,
- mało prawdopodobne, abym przeczytała pamiętniki/fotoblogi/kulinaria/moda itd.

Co prawdopodobnie mnie zaciekawi:
- fantasy,
- zbiory opowiadań (oprócz tych z listy wyżej),
- science-fiction,
- fanfiction: "Percy Jackson i bogowie olimpijscy", cykl "Dziedzictwo", "Igrzyska Śmierci", może się skuszę na Marvela/DC Comics, niewymienione wyżej,
- antyutopia/dystopia,
- przygodowe.

12 komentarzy:

 1. Zachęcam do wejścia na bloga kreatywnespojrzenie.blogspot.com. Co miesiąc pojawiać się będzie "hasło", z którego interpretacją trzeba będzie napisać krótkie opowiadanie. Wszystko jest opisane w regulaminie i w belce po prawej. Naprawdę zachęcam. ;)
  Kurayami

  OdpowiedzUsuń
 2. Świat nie jest takim, jakim się wydaje. Mira dowiedziała się o tym za późno. Wychowana przez swoje ciotki, nie była świadoma, że rzeczywistość, która ją otaczała jest jedynie złudzeniem. Chcąc dowiedzieć się prawdy o swoim życiu, musi wejść do świata wampirów, demonów i czarnej magii. Mając przy boku Przewodnika, musi uratować swoją rodzinę.
  Czy jej się to uda?
  Czy w nieznanym świecie może zaufać Przewodnikowi?

  Zapraszam Cię, chodź ze mną.
  Wejdź do świata magii...

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy można kochać nie wiedząc podstawowych rzeczy właśnie o tej wybranej osobie ?
  Czy po wyjawieniu sekretów swojej sympatii nadal związek może trwać ?
  Nawet jeśli ukochana osoba ukrywa mroczny sekret który potrafi zmienić twoje całe życie które i tak jest pełne problemów ?
  Ona - urodziła się w 1615 roku i pewnego dnia dowiedziała się że nie jest człowiekiem, lecz potworem w posturze człowieka – tyle się dowiedziała od swojego starszego brata w 1632 roku gdy miała siedemnaście lat. Po 400 latach okazało się zupełnie inaczej. Pod czarną maską którą zakłada co noc aby dowiedzieć się kim naprawdę jest kryją się zupełnie niewinne i czekoladowe oczy. Stworzyła sobie nowe życie które zaczyna od nowa i z całych sił będzie się starała aby nikt nie poznał prawdy na jej temat.
  On - osoba która kiedyś miała spore problemy z prawem. Liczne bójki odwyki i inne podobne rzeczy. Dzięki pieniądzom ojca które poszły na najlepszego prawnika w całym stanie Waszyngton cudem uniknął poprawczaka. Podniósł się w nauce i zaczął być dobrym obywatelem. Lecz nie tylko to się w nim zmieniło. Zaczął fascynować się pomaganiem ludziom ale nie jak policja. Jest uznawany jako przestępca mimo tego że ratuje życie na każdym kroku. Podobnie jak dziewczyna zakłada maskę i staje się kimś innym.
  Czy osoby z zupełnie dwóch różnych światów pokochają się ?

  Gdy wyznają swoje sekrety ich miłość przetrwa ­?

  Tego dowiesz się czytając tego bloga :)
  http://her-back-to-death.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Panowanie w Imperium przejął okrutny król Merlon Roxerhood. W dniu swoich urodzin jego siostrzenica- Laureline zostaje uprowadzona przez jednego z buntowników- Kordiana. Chłopak ma za zadanie sprowadzić dziewczynę do głównej siedziby rebeliantów, ale nie wie w jakim celu. Siostra porwanej księżniczki- Adelisa wraz ze swoim zaufanym przyjacielem Percyvalem postanawia za wszelką cenę odnaleźć siostrę i sprowadzić ją do domu. Komu uda się wypełnić swoją misję? Dlaczego królowi tak bardzo zależy na sprowadzeniu Laureline? Jakie sekrety i kłamstwa wyjdą na jaw podczas podróży dziewczyny?
  Zapraszam do czytania :)
  http://kruczeistotyopowiadanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam na XII rozdział - http://trudny-wybor.blogspot.com/


  - Naprawdę ? –zapytała nieco zdziwiona.
  - Cóż… ona myśli, że ją kocham, tylko, że tak nie jest. Teraz przerwał na chwilę, po to , aby złapać ją za rękę. – Posłuchaj, nie ważne co stanie nam na przeszkodzie, zawsze będę przy Tobie… Kocham Cię Jessico Leander.
  Jess wyprostowała się, odchrząknęła i nie wiedziała co ma teraz zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Znów nominowałam Cię do Liebstera, nie mogłam inaczej! ♥ Po więcej informacji zapraszam do siebie. ;)
  http://wrog-publiczny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Trójkąt Bermudzki i Atlantyda. Jedne z największych zagadek w dziejach ludzkości, nad którymi uczeni zastanawiają się do dziś. Żaden z nich nawet nie podejrzewa, że te miejsca mogą mieć ze sobą coś wspólnego...
  Trzydziestego pierwszego lipca 2015 roku na terenie Trójkąta Bermudzkiego miała miejsce katastrofa lotu numer 807 z Birmingham do Miami. Tego samego dnia z powierzchni Ziemi zniknęły sto cztery osoby, których ciała nigdy nie zostały znalezione. Brutalnie oderwane od dotychczasowego życia, musiały odnaleźć się w miejscu, w którym czas nie istnieje, granica między dobrem i złem się zaciera, a dotąd opowiadane z przymrużeniem oka mity stają się rzeczywistością.
  W miejscu zwanym Atlantydą.

  Jeśli znajdziesz czas i ochotę, serdecznie zapraszam na kierunek-atlantyda.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Komisarz Rosalie Russell postanawia odejść z policji. Podejmuje się wyzwania opieki nad dziećmi. Czy to, że lubi dzieci oraz doświadczenie, które wyniosła z pracy policjantki wystarczy?
  Czy Dorian wytrzyma z irytującą kobietą-policjantką? Przeszłość lubi namieszać, dlatego nic nie będzie takie proste jak mogłoby się wydawać.
  Hannah w końcu znalazła pracę, w której się spełnia. Odnajdzie się w nowej sytuacji, którą niesie dla niej los? Postanowi zaryzykować czy wybierze wymarzoną pracę?
  Laura to istny anioł. Czy będzie potrafiła zrezygnować z kogoś, kto okaże się niegodny jej zaufania? Plany, które stanowiły dla niej główny cel w życiu, teraz okażą się być dalekimi marzenia nie do spełniania. Podda się? Czy będzie walczyła?

  Trzy przyjaciółki, trzy różne historie.
  Czy każdy ma szansę na miłość? Czy każdy odnajdzie swoje szczęście, spokój?

  http://bezsennedni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Najpierw za spamuję, a potem skomentuje nowe opowiadanie. Zła kolejność, nieprawdaż?

  "Każda historia jest inna, a każde życie to osobna książka. Czytanie to wspaniała zabawa, ale dopiero kiedy zaczniesz pisać, możesz poczuć jak wielka jest moc wyobraźni.
  Ja to wiem i ty też to wiesz. Właśnie dlatego zapraszam cię na mojego bloga. Będziesz mógł zobaczyć jak różne może być życie ludzi,jak bardzo każdy z nas się różni. Nie ważne czy jesteśmy w Nowym Jorku, w Londynie czy w na farmie gdzieś w środku Australii - wszędzie może być ciekawie. Zapoznaj się z moimi opowiadaniami, a trafisz do różnych światów, krain i epok. Spokojnie - wszędzie przyjmą cię z otwartymi ramionami."
  http://latajacylos.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Och, mam nadzieję, że może zobaczysz ten komentarz i odwiedzisz bloga. Prowadzę go razem z przyjaciółką i jak na razie dopiero zaczynami, ale mamy już kilka kolejnych pomysłów. Będą pojawiać się tam opowiadania, może jakieś wiersze, scenariusze i artykuły. :)
  http://wioskaslow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. „Kochany Pamietniku!
  Dzisiaj kończę dziesięć lat! Nick powiedział, że pozwoli mi zobaczyć Kapitana, tak TEGO KAPITANA, miłość mojego życia, mojego idola i przyszłego męża, jestem taka…”
  Steve Rogers i Zatanna, młoda czarownica- co z tego wyniknie?
  https://www.wattpad.com/story/72652454-niebieski-w%C4%85%C5%BC

  OdpowiedzUsuń
 12. http://mylittleownstories.blogspot.com
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń